a Colian

 

Marketing i Trade Marketing

Jeżeli wierzysz w siebie, masz głowę pełną pomysłów i wiesz, że Twoim powołaniem jest praca z ludźmi i dla ludzi, musisz koniecznie wybrać właśnie ten kierunek. Dzięki nam dowiesz się czym są potrzeby klientów i jak można je przełożyć na strategię marketingową. Nauczysz się rozpoznawać potrzeby rynku i poznasz niezbędne do tego narzędzia. Będziesz świadkiem działania mechanizmów marketingowych, zarówno od strony kreatywnego warsztatu jak i praktycznego ich wdrażania. Zobaczysz także, jak konkretne działania marketingowe wpływają na komunikację z klientami. Zdobędziesz wiedzę na temat praw, jakimi rządzi się rynek FMCG. Pokażemy ci, w jaki sposób wykorzystać analizy sprzedażowe i jak wpływają one na strategię produktu. Dowiesz się jak kształtować rynek. Jest tylko jeden warunek - musisz chcieć, być kreatywny i ambitny, wykazać się dużą inicjatywą, zaangażowaniem i motywacją do podejmowania nowych wyzwań.

Poszukujemy osób twórczych, zaangażowanych i ambitnych. Takich, które potrafią wyznaczać sobie trudne cele i konsekwentnie dążą do ich realizacji oraz są nastawione na działania niekonwencjonalne. Jednocześnie bardzo istotne są tutaj nieprzeciętne umiejętności komunikacyjne oraz posiadanie inicjatywy.

POBIERZ SZCZEGÓŁOWY PROGRAM PRAKTYK

 

Dział Wsparcia Sprzedaży

Jeśli interesuje Cię, jak funkcjonuje dział wspierający zespół handlowy i jeżeli chcesz poznać jakie są podstawowe zagadnienia w procesie analizy danych, predykcji i budowy budżetu - to miejsce dla Ciebie. Z nami poznasz charakterystykę znaczenie analizy danych w prawidłowym funkcjonowaniu przedsiębiorstwa, jakim jest branża FMCG. Zrozumiesz, jakie uwarunkowania są niezbędne w budowaniu przewagi konkurencyjnej naszej firmy. Poznasz specyfikę działu wsparcia sprzedaży, poznasz standardowe narzędzia analityczne niezbędne w tym charakterze pracy. Będzie mógł poznać istniejące techniki optymalizacji i automatyzacji cyklicznych zadań. 

Jeżeli angażujesz się w pracę, łatwo nawiązujesz kontakty i wiesz jak dbać o relację z klientem, jeżeli szybko się uczysz i wykazujesz się inicjatywą w swoich działaniach - to miejsce jest właśnie dla Ciebie!

POBIERZ SZCZEGÓŁOWY PROGRAM PRAKTYK

 

Dział Personalny

Największą wartością każdej firmy są jej ludzie. Dzięki wyborowi tego kierunku rozwoju poznasz standardy zarządzania zasobami ludzkimi w naszej firmie, będziesz uczestniczył w projektach mających na celu budowanie i doskonalenie procesów personalnych w firmie. Zdobędziesz podstawową wiedzę związaną z administracją personalną. Poznasz poszczególne etapy procesów rekrutacyjnych oraz zrozumiesz ich wagę oraz istotny wpływ na funkcjonowanie całej frmy. Będziesz miał możliwość uczestniczenia w procesie rozpoznawania potrzeb szkoleniowych pracowników oraz kształtowania ich kompetencji poprzez dobór metod szkoleniowych oraz firm wdrażających te metody oraz programy szkoleniowe. Zrozumiesz, jak wymagającą rolą jest poznawanie oczekiwań pracowników, ich motywowanie i budowanie lojalności wobec firmy. Będzie mógł uczestniczyć w programie adaptacji dla nowozatrudnionych pracowników i zobaczyć w jaki sposób najlepeij zdobywać najlepszych absolwentów szkół z rynku pacy. 

Zgłoś się do nas jeżeli jesteś nastawiony na ludzi, potrafisz z nimi rozmawiać i umiesz wyciągać wnioski z tych rozmów. Ważne jest także, abyś był asertywny i potrafił wyrażać opinie w sposób akceptowalny dla innych. Jeżeli uczysz się szybko i jesteś samodzielny, zapraszamy do naszego kierunku.

POBIERZ SZCZEGÓŁOWY PROGRAM PRAKTYK

 

Finanse i Księgowość

Jeśli interesuje Cię w jaki sposób zarządza się finansami w dużym przedsiębiorstwie. Chcesz nauczyć się  podejścia do zarządzania finansami w oparciu o najnowszą wiedzę, sprawnie posługiwać się instrumentami finansowymi, zdobyć wszechstronne wykształcenie i doświadczenie w zakresie szeroko pojętych finansów – to miejsce jest dla Ciebie. Z nami poznasz specyfikę funkcjonowania przedsiębiorstwa w jego aspektach finansowo-księgowych. Poznasz zależności jakie istnieją między działami finansów i księgowości oraz pozostałymi działami firmy.


Jeżeli angażujesz się w pracę, cechuje Cię analityczne myślenie oraz dokładność, jeżeli szybko się uczysz i wykazujesz się inicjatywą w swoich działaniach - to miejsce jest właśnie dla Ciebie!

POBIERZ SZCZEGÓŁOWY PROGRAM PRAKTYK

 

Dział IT

Szybka i  niezawodna wymiana informacji w  przedsiębiorstwach stała się warunkiem funkcjonowania firmy. Z nami zdobędziesz umiejętności w zakresie konfigurowania i administrowania serwerami i elementami sprzętu sieciowego, dowiesz się, jak sprostać problemom zabezpieczeń wynikającym z wykorzystania Internetu oraz różnorodności wykorzystywanego sprzętu i oprogramowania.

Jeśli nowe technologie to Twoja pasja, uwielbiasz spędzać czas na rozwiązywania technicznych ale też logicznych problemów – zapraszamy do odbycia praktyk i poznania, jak funkcjonuje dział IT w dużej firmie z wieloma lokalizacjami.

POBIERZ SZCZEGÓŁOWY PROGRAM PRAKTYK

 

Administracja

Administracja to współcześnie jeden z najbardziej istotnych obszarów usprawniających pracę każdej firmy. Jeśli interesuje Cię, jak łączą się aspekty administracyjne,  prawne, ekonomiczne, a także wizerunkowe w dużym przedsiębiorstwie – ta oferta jest dla Ciebie. Z nami dowiesz się jak interpretowania oraz analizowania różnego rodzaju dokumenty, samodzielne przygotowywać dokumenty administracyjne, oficjalne listy, podania i decyzje. Nauczysz się, jak rozwiązywać problemy oraz komunikować się z innymi pracownikami na różnym szczeblu.

Zgłoś się do nas jeżeli jesteś nastawiony na ludzi, potrafisz z nimi rozmawiać i umiesz wyciągać wnioski z tych rozmów. Ważne jest także, abyś lubił pracować z dokumentami i odpowiednio je opracowywać tak aby służyły innym. Jeżeli uczysz się szybko i jesteś samodzielny, zapraszamy do naszego zespołu.

POBIERZ SZCZEGÓŁOWY PROGRAM PRAKTYK

 

Produkcja, technologia, dział jakości

Jako firma posiadająca kilka zakładów produkcyjnych na terenie kraju, staramy się stale utrzymywać europejskie standardy jakości oraz bezustannie poszukujemy możliwości dokonywania optymalizacji procesów produkcyjnych. Dzięki temu udało nam się wprowadzić innowacje technologiczne w produkcji naszych kluczowych produktów. Wciąż jednak przygotowujemy i wdrażamy procesy wspomagające wydajność naszego parku maszynowego w poszczególnych zakładach produkcyjnych, poszukujemy nowych technologii, staramy się działać bardziej ekonomicznie, jednocześnie dbając o zachowanie jakości naszych produktów. W tym kierunku poszukujemy osób, które maja wiedzę i pasję do ciągłego doskonalenia. Kierunek ten umożliwi wszystkim uczestnikom wzięcie udziału w procesach optymalizacyjnych, wykorzystanie własnych, autorskich pomysłów a także poszerzenie swojej wiedzy, dzięki korzystaniu z doświadczeń pracowników naszej firmy.

Obszar produkcji i technologii wymaga przede wszystkim od swoich pracowników wiedzy merytorycznej, odwagi we wprowadzaniu innowacji oraz umiejętności analitycznego myślenia, która pozwoli przewidzieć konsekwencje podjętych działań. Jeżeli dodatkowo jesteś skrupulatny i dokładny oraz fascynują cię nowoczesne rozwiązania techniczne i technologiczne, z pewnością znajdzie się miejsce dla Ciebie w naszym zespole.

POBIERZ SZCZEGÓŁOWY PROGRAM PRAKTYK

 

Spedycja

Jeśli chcesz się dowiedzieć jak wygląda dokumentacja transportowa i spedycyjna, interesując Cię obowiązujące przepisy i wewnętrzene procedury dotyczące obiegu dokumentacji transportowo-spedycyjnej - ten kierunek jest właśnie dla Ciebie! Poznasz zasady wystawiania zleceń spedycyjnych i transportowych, dowiesz się jak w efektywny sposób pozyskać przewoźników i podwykonawców.

 

POBIERZ SZCZEGÓŁOWY PROGRAM PRAKTYK

 
0
Realizacja: IDcom-jst.pl
0